179 okunma

KOHAYDER’İN İDDİALARINA YÖNELİK BASIN AÇIKLAMASI

ABONE OL
Ocak 17, 2023 13:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediyesinin, sokak hayvanlarıyla ilgili bir etkinliğe davet edilmediği halde, belediyenin kasıtlı olarak davete katılmadığını iddia eden KOHAYDER’in sosyal medya paylaşımına ilişkin basın açıklamasıdır.

İzmit Belediyesinden Kimse Davet Edilmedi

Kocaeli Hayvanları Koruma Derneği tarafından düzenlenen; ilçe belediye veterinerlerinin davet edildiği organizasyona; ne İzmit Belediyesi ne de İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet dahil hiçbir personel davet edilmemiştir.

Davet Edildi Ama Katılmadı Yalanı

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği (KOHAYDER) tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında kullanılan ifadelerde, sanki İzmit Belediyesi organizasyona davet edilmiş de katılmamış gibi bir anlam çıkmaktadır.

Sürekli Aynı Amaca Yönelik Paylaşımlar

Üstelik KOHAYDER ve Kocaeli Hayvanları Koruma Derneği bu tarz yanlış anlaşılmaya açık paylaşımları sürekli olarak yinelemekte, nedense İzmit Belediyesini hayvan-hayvan sever düşmanı olarak göstermekte geri kalmamaktadır.Hassasiyetle Yerine Getiriyoruz

İzmit Belediyesi olarak 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun ilçe belediyelere yüklediği sorumlulukları gerekli hassasiyetle yerine getirdiğimizin ve sokak hayvanlarına duyduğumuz duyarlılığın devam edeceğinin vatandaşlarımızca bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla.

İzmit Belediyesi

Veteriner İşleri Müdürlüğü

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.