65 okunma

İZMİT BELEDİYESİ ÇOCUKLARA DOĞAYI TANITMAYA DEVAM EDİYOR

ABONE OL
Ekim 6, 2022 15:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü “Doğa Eğitim Kampüsü Projesi” kapsamında eğitim alan öğretmenler, öğrencileri ile birlikte doğayı tanımaya başladılar

Doğa ve insan dostu İzmit Belediyesi, farkındalık yaratan etkinliklerine hızla devam ediyor. İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı, “Doğa Eğitim Kampüsü Projesi” kapsamında eğitim alan öğretmenler, öğrencileri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Çayırköy’de bulunan ormanlık alanı ziyaret etti.

Hürriyet’e Teşekkür Ettiler

Çocukları doğayla bir araya getirerek çevre ve doğa bilinci edindirmek, çocukların gelişimsel özelliklerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen proje sonrasında öğretmenler, edindikleri ekolojik bilgileri çocuklara hikayelerle ve oyunlarla aktardılar. Serbest zamanda çocukların yaratıcı fikirlerini ve kendilerini ifade etme becerileri ile ilgili gözlemler yapan öğretmenler, bu imkanın kendilerine ve çocuklara sunulmasından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.