147 okunma

Genel Sekreter Gündoğdu, 12 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi

ABONE OL
Ocak 18, 2023 08:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, 12 ilçenin muhtarları ile “Muhtar Buluşmaları” programı kapsamında bir araya geldi. İzmit ilçesindeki Muhtarhane binasında, her ilçenin muhtarları ile gerçekleşen 20 ayrı buluşmada, Kocaeli genelinde görev yapan 472 muhtarın talep ve önerileri alınarak istişarelerde bulunuldu.

MUHTARLARIN TALEP VE ÖNERİLERİ ALINDI
“Muhtar Buluşmaları” kapsamında düzenlenen 20 ayrı toplantıya Genel Sekreter Balamir Gündoğdu başkanlık etti. Toplantılarda ayrıca genel sekreter yardımcıları, ilgili daire başkanları, İSU Genel Müdürü, Ulaşımpark Genel Müdürü ve diğer yetkililer yer aldı. Muhtar Buluşmaları toplantıları bazı ilçeler için kısım kısım, bazı ilçelerde ise kentsel mahalle ve kırsal mahalle muhtarları olarak ayrı ayrı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi yetkililerine öneri ve taleplerini rahatlıkla ifade edebilen muhtarlar, memnuniyetlerini dile getirdi.

“472 MUHTARIMIZLA AYRI AYRI GÖRÜŞTÜK”
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak il genelindeki 472 mahalle muhtarı ile bir araya geldiklerini belirten Genel Sekreter Balamir Gündoğdu, “Muhtar hanemizde 25’erli, 30’arlı gruplar halinde bir araya geldik. Bugünde 20. toplantımızı gerçekleştirdik ve 472 muhtarımızla ayrı ayrı görüştük. Her birine ayrı ayrı mikrofon uzatarak talep ve önerilerini aldık. İnşallah 2023 bütçemiz çerçevesinde bu talepleri yerine getireceğiz” dedi.

“İLGİLİ BÜROKRATLARIMIZLA MUHTARLARIMIZI DİNLEDİK”
Genel Sekreter Gündoğdu, “Genel sekreter yardımcılarımız, Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin yatırımcı daire başkanları, İSU Genel Müdürlüğümüz ve onunda yatırımcı daire başkanları, ilgili ilçe belediyesinin başkan yardımcıları, Ulaşımpark Genel Müdürümüz, bütün bürokrat arkadaşlarımız ile muhtarlarımızın karşısına çıktık. Bu toplantılar 20 gün sürdü. Taleplerini, arzularını ve isteklerini aldık, 2023 yılı içerisinde bunları yerine getireceğiz. İnşallah hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.

“MUHTARLARIMIZ BAŞKANIMIZ BÜYÜKAKIN İLE BULUŞACAK”
Muhtar buluşmalarının devamının geleceğini ifade eden Genel Sekreter Gündoğdu, “Bu toplantılardan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ile muhtarlarımız bir araya gelecek. Orada da istek ve taleplerinin takipçileri olacaklar. Biz de üst yönetim olarak öncelikleri belirleyerek, bürokrat arkadaşlarımla bu istek ve taleplerin yerine getirilip getirilmediğini kontrol edeceğiz. Muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.