50 okunma

BAŞKAN BIYIK’TAN SOSYAL MEDYA GÖNÜL BULUŞMASI

ABONE OL
Ekim 5, 2022 07:15
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, takipçileri ve Darıcalı vatandaşlarla sosyal medya üzerinden canı yayında bir araya geldi. Sosyal Medya Gönül Buluşması’nı binlerce kişi izlerken Başkan Muzaffer Bıyık, canlı yayında gelen soruları da tek tek yanıtladı.

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Darıca’da örnek çalışmalara imza atan ve ilçe genelinde hummalı bir çalışma yürüten Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sosyal medya üzerinden canlı yayınla takipçileri ve Darıcalılarla Gönül Buluşması programı gerçekleştirdi. Bölgede bir ilki gerçekleştiren ve “Sosyal Medya Gönül Buluşması” adı altında Darıcalılarla sosyal medya üzerinde bir araya gelen Başkan Muzaffer Bıyık, hem koronavirüs salgınına karşı Darıca’da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi hem de canlı yayında vatandaşların merak ettiği sorulara tek tek cevap verdi. 
BİNLERCE KİŞİ İZLEDİ
Koronavirüs salgınını önleme çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle kalabalık etkinlikler iptal edilirken Darıca’da da birçok etkinlik ve program ertelenmişti. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da Darıcalılarla bir araya gelmek için Sosyal Medya Gönül Buluşması gerçekleştirdi. Sosyal medya üzerinden canlı yayınla gerçekleşen Gönül Buluşması binlerce etkileşim alırken Başkan Muzaffer Bıyık, sosyal medya üzerinden vatandaşlarla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
DARICA’DAKİ ÇALIŞMALARI ANLATTI
Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ilçe genelinde yapılan dezenfekte çalışmaları hakkında da bilgiler verirken şöyle konuştu: “Göreve geldiğimiz günden beri hem kapılarımızı hem de gönlümüzü sizlere sonuna kadar açtık. Her zaman ve her fırsatta sizlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Bildiğiniz gibi 15 günde bir her mahallemizde gönül buluşmaları adı altında halk buluşmaları gerçekleştiriyor ve sizlerle hasbihal ediyorduk. Mahalle buluşmalarımızda sizlerin sorun ve taleplerini de dinleyerek birlikte çözüm bulmaya çalışıyorduk. Ancak devletimizin koronavirüs salgınını önleme çalışmaları kapsamında kalabalık toplantı ve etkinlikleri iptal etmesi kararı sonrasında bizler de Darıca’da bu tür etkinlikleri erteledik. Bir araya gelemesek de görüşemesek de aklımızın ve gönlümüzün sizde olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu sosyal medya gönül buluşması programını da bu amaçla sizlerle uzaktan da olsa bir araya gelme, dertleşme, hasbihal etme amacıyla gerçekleştiriyoruz. Malumunuz sosyal mesafeyi korumak ve izolasyon bu süreçte çok önemli.”
DARICALILAR SORDU BAŞKAN CEVAPLADI
Sosyal Medya Gönül Buluşmasına ilgi ve katılım oldukça yoğun olurken programın son bölümünde ise Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, canlı yayını takip eden ve sosyal medyadan soru soran vatandaşların sorularını yanıtladı. Darıca geneline titiz bir çalışma yürüttüklerini ve bütün mahallelerde dezenfekte çalışmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Muzaffer Bıyık, özellikle vatandaşların yoğun olarak kullandığı ortak kullanım alanlarını düzenli olarak dezenfekte ettiklerini söyledi. Gelen bütün sorulara tek tek cevap veren Başkan Muzaffer Bıyık, şeffaf belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini ifade ederek sosyal medya gönül buluşmalarına devam edeceklerini de söyledi. Programa olan ilgiye teşekkür eden Başkan Muzaffer Bıyık, Darıcalılarla her platformda bir araya gelmeyi sürdüreceklerini de kaydetti.

Tarih: 29.03.2020

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.