58 okunma

İZMİT BELEDİYESİ VE İZMİT KENT KONSEYİ ÖZEL ÇOCUKLAR İÇİN YILBAŞI EĞLENCESİ DÜZENLEDİ

ABONE OL
Aralık 30, 2022 16:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri ve İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliği ile özel gereksinimli çocuklar için yılbaşı eğlencesi düzenlendi

Dezavantajlı grupların her durumda iyilik halini gözeten İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve İzmit Kent Konseyi Engelli Meclisi iş birliğiyle özel gereksinimli çocuklar için yılbaşı eğlencesi düzenlendi. Balkan Dernekleri Yerleşkesi’nde düzenlenen etkinliğe İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İKK Genel Sekreteri Hüseyin Doğan, İKK Kadın Meclisi Başkan Vekili Özlem Durmuş Şenyüz ve yürütme kurulu üyeleri, İKK Engelli Meclisi Başkanı Selçuk Tanrıkulu ve yürütme kurulu üyeleri, engelli derneklerinin başkan ve yöneticileri ile özel gereksinimli çocuklar ve aileleri katılım sağladı.

Erol, “Engelli Gruplarına Karşı Duyarlıyız”

Programda konuşan İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, “ Bu yıl içerisinde sizlerle birlikte birçok proje ve etkinliğe imza attık. İzmit Kent Konseyi olarak, engelli gruplarına karşı aşırı duyarlıyız ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmeye devam edeceğiz. Sizlerle birlikte iyi bir takım olduğumuza inanıyorum. Engelli gruplarına olan duyarlılığı ile önümüzü açan, bir dediğimizi iki yapmayan İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e ekibimiz adına teşekkürü bir borç bilirim.

Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Bu vesile ile hem siz ailelerimizi hem de çocuklarımızın yeni yılını kutluyor, 2023 yılının ülkemize huzur, sağlık ve bereket getirmesini dilerim” ifadelerini kullandı. Etkinliğin ilerleyen bölümlerinde animasyon ekibi ile birlikte eğlenen çocuklar, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ile birlikte yılbaşı pastasını kestikten sonra, Barış Çam’ın müziği eşliğinde gönüllerince eğlendi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.