116 okunma

‘İZMİT BAL GÜNLERİ’ BAŞLADI

ABONE OL
Ocak 27, 2023 09:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediyesinin, Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliğiyle birlikte 26-27-28 Ocak’ta gerçekleştireceği İzmit Bal Günleri etkinliğiyle Belsa Plaza önünde başladı

İzmit Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Bal Günleri etkinliği gerçekleştiriyor. 26-27-28 Ocak tarihlerinde İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ve yaklaşık 600 aktif üyesi bulunan Kocaeli Arı Yetiştiricileri Birliği tarafından organize edilen etkinlik, saat 11.00’de Belsa Plaza önünde kurulan stantlarda başladı.

Dilek Yalçın ve Şakoğlu Stanları Gezdi

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ve İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu stantları gezdi. İkiliye Kocaeli Arıcılar Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz eşlik etti. Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın ve Basın Danışmanı Cem Şakoğlu esnaftan ürünler hakkında bilgi alarak Bal Günleri boyunca gerçekleştirecekleri satışlar için de ‘Hayırlı kazançlar’ dileklerinde bulundu.

Üreticilerden Teşekkür

Kocaeli Arıcılar Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz da İzmit Belediyesi yöneticilerine teşekkürlerini ileterek her sene gerçekleştirilen Bal Günleri etkinliği için duydukları memnuniyeti dile getirdi. Stant açan bal üreticileri de İzmit Belediyesine etkinlikten dolayı teşekkürlerini iletti.

Tüm İzmitliler Davetli

İzmit Bal Günleri etkinliği ile İzmitli üretici ve tüketici bir araya geliyor. İzmit Bal Günleri etkinliği sayesinde gezgin arıcıların Türkiye’nin çeşitli yerlerine kamp kurup ürettiği ve İzmit’te üretilen kaliteli balların tüketiciyle buluşması sağlanıyor. İzmit Belediyesi yetkilileri tüm vatandaşları İzmit Bal Günleri etkinliğine davet etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.