111 okunma

ÖZMURAL, TUTUŞ’UN YALANLARINA CEVAP VERDİ

ABONE OL
Ekim 6, 2022 08:15
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Yalanlarınız Talanlarınızı Örtmeye Yetmeyecek”

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, AKP’li Grup Başvekili Muharrem Tutuş’un, “Araçları garajda saklıyorlar” açıklamasına cevap vererek, “Bıkmadın mı yalanlarından? Bıkmadın mı bu beyhude çabandan? Şunu da asla unutma; Yalanlarınız talanlarınızı örtmeye yetmeyecek” dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte İzmit Belediyesi kadrosu bugün hizmet aksaması olmaması amacıyla kendi şahsi araçlarını belediyeye vakfetti. Satın alma sürecinde vatandaşa hizmet gidememesi ihtimaline karşı harekete geçen İzmit Belediyesinin bu hareketi vatandaşlar tarafından büyük takdir toplarken AKP’li Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş, “Araçları garajda saklıyorlar” şeklinde aslı olmayan bir açıklamaya imza attı.

“Yalanlarından Artık Vazgeç”

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, yalan yanlış bilgilerle algı oluşturmaya çalışan Tutuş’a cevap vererek şu ifadeleri kullandı: İzmit Belediyesi Meclisi AKP Grup Başkanvekili Muharrem Tutuş bile bile, isteye isteye, ballandıra ballandıra halka söylediğin yalanlarından artık vazgeç. Tiyatro, tiyatro dediğin olayda; İzmit Belediyesinin hizmet araçları kullanım hakkının 30 Eylül Cuma günü saat 17.00 itibariyle bittiğini biliyorsun.

“Tüm Süreci Çok İyi Biliyorsun”

Hizmet araçlarımızı belirtilen tarihten itibaren ilgili firmalara teslim etmemiz gerektiğini, aksi halde bunun hukuki bir sorun oluşturabileceğini biliyorsun.  Orada bizzat fotoğraflarını çektiğin araçların hepsinin plaka plaka teslim tutanağı tutulduğunu biliyorsun. Başka firmalara ait araçları, babamızın malı gibi kullanamayacağımızı biliyorsun.  Hizmet araçlarını kiralama yaptığımız firmaların, kurban pazarı alanımızdan peyderpey bu araçları alacağını ve bu yüzden orada beklediğini biliyorsun.

“Bıkmadın mı Yalanlarından?”

Eee pardon ama neden bütün bunları bilmene rağmen insanlara yalan söylüyorsun. Neden hala “sözleşmemiz bittiği halde bu araçları kullanmaya devam edebilirdiniz” diye insanları kandırmaya çalışıyorsun. Bıkmadın mı yalanlarından? Bıkmadın mı bu beyhude çabandan? Şunu da asla unutma; Yalanlarınız talanlarınızı örtmeye yetmeyecek

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.