101 okunma

Nisan meclisinde 2022 faaliyet raporu kabul edildi

ABONE OL
Kasım 3, 2023 07:23
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nisan meclisinde 2022 faaliyet raporu kabul edildi

Çayırova Belediyesi’nin Nisan ayı olağan meclis toplantısında 2022 yılı faaliyet raporu kabul edildi.


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin başkanlığında belediye kültür salonunda gerçekleşen Nisan ayı olağan meclis toplantısı, yoklama ve bir önceki aya ait meclis karar özetlerinin okunmuş sayılmasının kabul edilmesi ile başladı. Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin meclis üyelerine gündem dışı söz vermesi ve daha sonra soruları cevaplamasının ardından gündem maddelerine geçildi. Gündemde yer alan 8 madde ile birlikte 2022 yılı faaliyet raporunun kabul edildiği toplantıda, encümen üyeliğine Sadettin Arıkboğa, Hasan Akan ve Abdurrahman Çapan seçildi. İmar Bayındırlık Komisyonuna Fatmanur Çelik, Muhsin Ateş, Vedat Özdemir, Hayati Güveren, Salih Işık, Plan Bütçe Komisyonuna Erhan Sarıdede, Hasan Akan, Abdülkerim Gültekin, Şahin Ayaz, Muharrem Gökçe, Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme Komisyonuna ise Halil Halifeoğlu, Muhammet Mustafa Demirkıran, Metin Demirci, Davut Akçay, Tayfun Budak seçildi.

Mayıs ayı olağan meclis toplantısının 2 Mayıs Salı günü saat 15.00’de belediye kültür salonunda yapılması kararlaştırıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.