169 okunma

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Aşaması Sonuçları

ABONE OL
Şubat 23, 2023 08:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından 05.02.2023 tarihinde yapılan Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı Yazılı Aşaması’nın sonuçları açıklanmıştır.
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında; adaylar, yazılı sınav sonuçlarını ve sözlü sınava katılım durumlarını https://www.kocaeli.bel.tr adresinde yer alan bağlantı aracılığıyla T.C. Kimlik numaraları ve başvuru sırasında beyan ettikleri cep telefonu numaralarına gelen SMS kodu ile görüntüleyebilecektir. Yazılı sınav sonuçları, ayrıca, adaylar tarafından e-devlet şifresi ile giriş yapılarak https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresindeki “Başvurularım” bölümünde de görüntülenebilecektir.
Sınav sonuçlarına itiraz, sonuçların ilan gününden başlamak üzere üç iş günü içinde, bir dilekçe ile şahsen yapılır. İtiraz mercii, Teftiş Kurulu Başkanlığındaki Sınav Kuruludur.
Duyurulur. 23.02.2023

Yazılı sınav sonucunu görmek için Tıklayınız

https://ebelediye.kocaeli.bel.tr/Teftis/MufettisYardSinavSonuc

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.