45 okunma

KARTEPE BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI

ABONE OL
Temmuz 9, 2024 11:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kartepe Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısı da 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Meclis toplantısında 8 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan Ataevler Mahallesi uygulama imar planı değişikliği, plan hükmünün kaldırılması teklifi oy birliği ile kabul edildi. Vergi borcuna karşılık taşınmaz devri maddesi oy çokluğu ile kabul edilirken, Derbent, Şirinsulhiye, Fatih Sultan Mehmet, Uzunbey, Ertuğrulgazi ve Uzunçiftlik Mahalleleri uygulama imar planı değişikliği maddeleri İmar Komisyonu’na havale edildi. Meclis gündeminde yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün ek bütçe maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.