100 okunma

İZMİT BELEDİYESİ, SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA 2023 YILINDA DA VATANDAŞIN KALBİNE DOKUNACAK

ABONE OL
Ocak 23, 2023 10:45
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile birlikte 2022 yılı hizmet ve faaliyetlerini değerlendirildiği; 2023 yılı hedefleri üzerine planlamaların yapıldığı bir toplantı gerçekleştirdi

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde projeler üretmeye devam eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, gerçekleştirdikleri toplantı ile 2022 yılını değerlendirirken 2023 yılı hedefleri üzerine de konuştu. Toplantıya Başkan Yardımcısı Sibel Solakooğlu, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Yasemin Gözkonan Kahveci ve müdürlükte görevli sosyal hizmet uzmanları katılım sağladı.

2023 Yılı Projeleri Görüşüldü

Toplantıda 2022 yılının istatistikleri detaylıca incelenirken; 2023 yılında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünün hizmet kapsamındaki dezavantajlı gruplara yönelik faaliyetler, yeni projeler ve devam eden hizmetleri kalitesi ve etkinliğini arttırmaya yönelik konularda görüş alışverişi yapıldı. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü yapılan toplantıda yeni yılda özellikle dezavantajlı grupların karşılaşabileceği riskleri de ön görerek hazırladığı ihtiyaçlar ve alınacak aksiyonlara yönelik planları paylaştı. İzmitli vatandaşların üstün yararı ve refahının arttırılmasına yönelik projelerin 2023 yılında faaliyete geçeceği toplantının odak noktası oldu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.