89 okunma

HÜRRİYET, HİZMET ARAÇLARINI SATIN ALABİLMEK İÇİN GÖRÜŞMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ABONE OL
Kasım 3, 2022 12:15
0

BEĞENDİM

ABONE OL

125 milyonluk araç kredisinin Bakanlık onayı gerektirmeyen 46 milyon liralık kısmının hızlıca çözüme kavuşturulması adına kamu bankaları ve özel bankalarla görüşen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, son olarak Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) yetkilileri ile bir araya geldi

 

Belediye hizmet araçlarının kiralanması yerine satın alınabilmesi için büyük mücadele veren ve meclisten kredi yetkisini alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 125 milyonluk araç kredisinin Bakanlık onayı gerektirmeyen 46 milyon liralık kısmının hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması adına görüşmelerini sürdürüyor.  İller Bankası’nın yanı sıra diğer kamu bankaları ve özel bankalarla görüşmeler yapan Başkan Hürriyet, son olarak Türkiye Ekonomik Bankası(TEB) yetkilileriyle bir araya geldi.

 

TEB YETKİLİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

İzmit Belediyesinde gerçekleştirilen görüşmede Başkan Hürriyet; BNP Deasing Bölge Yöneticisi Turgay Emir, TEB İşletme Bankacılığı Yöneticisi Selçuk Sakarya, TEB Anadolu 2. Bölge Direktörü Mutlu İlhan, BNP Deasing Kıdemli Bölge Müdürü Alper Müftüoğlu, TEB İzmit Şube Müdürü Ebru Külahçı ve TEB KOBİ Bankacılığı Yöneticisi Salih Gül ile bir araya geldi. Hürriyet’e bu toplantıda Başkanvekili Çetin Sarıca, Başkan Yardımcıları Seyhan Özcan ve Ünal Özmural eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.