64 okunma

Başiskele Belediyesi’nden Şeffaf Atılım

ABONE OL
Haziran 14, 2024 09:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başiskele Belediyesi tarafından performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsurlarından birisini oluşturan Stratejik Plan çalışmaları kapsamında vatandaşlara yönelik anket gerçekleştiriliyor.

Başiskele’nin geleceği için yatırımlarla, hizmetlerle ve güzel işlerle dolu 5 yılı geride bırakanBaşiskele Belediyesi, Başkan M. Yasin Özlü yönetiminde yeni 5 yıl için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başiskele Belediyesi, 2025-2029 dönemini kapsayan 5 yıllık Stratejik Plan’ın hazırlanması ve ön çalışmasının yapılması için hazırlıklarını sürdürürken, bu çalışmaları yaparken de yenilikçi, adil, katılımcı, şeffaf, ortak akılla istişareyi önemseyen, ekip ruhuyla etkin ve verimli yönetim anlayışını dikkate alıyor.

Yerel yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği birçok uygulama, proje ve yatırımlarla kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanmaya büyük önem veren Başiskele Belediyesi, performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsurlarından birisini oluşturan Stratejik Plan için çalışmalarını sürdürüyor. Katılımcı belediyecilik ve ortak yönetişim anlayışıyla Başiskelelilere yönelik bir anket çalışması da yapan Başiskele Belediyesi, 2025-2029 Stratejik Plan çalışmaları çerçevesinde vatandaşların belediyeye ilişkin görüş ve önerilerinin alınması amacıyla başlatılan anketi erişime açtı.

Ankete katılmak isteyen vatandaşlar, https://hizliisler.basiskele.bel.tr/WebBasvuru/paydasanketi adresinden ankete ulaşabiliyor.

Ankette belediye hizmetlerini vatandaşların değerlendirmesi için seçenekler yer alırken, Başiskele’nin geleceğe taşınması, Türkiye Yüzyılı’na yakışır yeni güzel işlerin yapılması ve Başiskele Belediyesi’nin yönetiminin vatandaşlarla birlikte şekillendirilmesi bilinciyle çalışmalara ortak olunması hedefleniyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.